Dönüştürmek PST - MBOX

classic Classic list List threaded Threaded
4 messages Options
Reply | Threaded
Open this post in threaded view
|

Dönüştürmek PST - MBOX

loshiasmith
PST dosyalarını tüm e-posta ekleri ve biçimlendirme dahil olmak üzere MBOX thunderbird biçimine dönüştürmek için en iyi PST'den MBOX Converter yazılımını kullanın. Sistemde desteklenen herhangi bir e-posta istemcisi kurulumuna gerek yoktur. Onun aracı kolayca PST dosyasını PST, Zimbra, Gmail, Office 365, Live Exchange Server, PDF, EMLX, MSG, MBOX, HTML, vb dahil olmak üzere MBOX Thunderbird dönüştürmek. hiçbir veri kaybetmeden MBOX thunderbird formatına dönüştürün. Tüm Windows sürümleri bu program için uygundur. PST'yi MBOX thunderbird yazılımına dönüştürmek için ücretsiz deneme sürümünü indirin.

 Dosya Ekle: PST dosyasını tek tek seçmek için.

 Klasör Ekle: PST dosyalarının klasörünü seçmek için.

• Hedef yolunu seçmek için "Gözat" düğmesine tıklayın.
• Desteklenen 20+ E-posta İstemcisi için Dışa Aktar seçeneği olarak MBOX'u seçin.
• Mesaj Filtreleme: Bu seçenek, PST öğelerini belirli bir tarih aralığına göre dışa aktarmanıza olanak tanır.
• Klasör Seçimi: Yazılımın sol bölmesinden PST klasörlerini de seçebilir / seçimini kaldırabilirsiniz. Bu seçenek yalnızca gerekli klasörleri dışa aktarmanıza yardımcı olur.

Daha fazla bilgi-
https://www.kdetools.com/pst/mbox/
Reply | Threaded
Open this post in threaded view
|

Re: Dönüştürmek PST - MBOX

steven
MBOX Converter Aracı PST kullanabilirsiniz, Bu yazılım PST dosyalarını Thunderbird dosyaları biçimine dönüştürmek için çok yararlı bir araçtır, Bu araç kullanımı veya kullanımı çok kolaydır, bu nedenle herkes bu yazılımı herhangi bir rahatsızlık olmadan kolayca kullanabilir ve PST dosyalarını MBOX biçimi. Bu yazılım, Windows 10, 8, 7, XP, Vista, vb.Gibi Windows'un en son sürümlerini destekler. Bu yazılımı buradan indirebilirsiniz: -https://www.osttopstapp.com/pst-converter.html
Reply | Threaded
Open this post in threaded view
|

Re: Dönüştürmek PST - MBOX

rosefresh
In reply to this post by loshiasmith
If you want to convert PST to MBOX , Then you can simply go with ZOOK PST to MBOX Converter to extract Outlook PST to MBOX format along with their data items.  which can be easily accessible in any MBOX email client, such as Thunderbird, Apple Mail, Eudora, Opera Mail, Entourage, etc. Moreover, the tool has a simple GUI that enables users to perform conversions from PST to MBOX format without losing any data. It provides the complete conversion from Outlook PST to MBOX format along with their data items such as Outlook emails, contacts, calendars, notes, tasks, and much more. PST to MBOX converter is also capable to support PST file of any Outlook version. So that they can easily convert PST file of Outlook 2016, 2013, 2010, 2007 or any below versions of Outlook. Users can also test the free demo of the utility by which they are capable to export 25 items from PST file to MBOX format in single process.

Explore More:- https://download.cnet.com/Zook-PST-to-MBOX-Converter/3000-2369_4-77394418.html

Reply | Threaded
Open this post in threaded view
|

Re: Dönüştürmek PST - MBOX

ankit213506
In reply to this post by loshiasmith
Earlier, Conversion of PST to MBOX was tough. But now it becomes so easy with an alternative solution. Here, I would suggest a tool that will help you from scratch. The GUI of this tool is user-friendly and handy. This utility will allow you to convert the emails in other formats too. It keeps the data safe & secure. Here you will get the free demo version of this software. Here is the link: